Porozmawiajmy o dietach

 

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
details-images

Jak schudnąć z ud?

 Przybyło Ci parę centymetrów w biodrach i udach? Marzysz o płaskim brzuch i szczupłych nogach? Nie jest to aż tak trudne do osiągnięcia, jak Ci się zdaje - wystarczą regularnie ćwiczenia, a Twoje ciało szybko stanie się smukłe.

 

 

 1.

Ćwiczenie na kształtne uda i ramiona

 

Stań prosto, opuść ręce luźno wzdłuż ciała. Rozstaw stopy szerzej niż barki, a następnie skieruj je palcami na zewnątrz. Wykonaj przysiad, uginając kolana na zewnątrz, jednocześnie wyrzuć ręce na boki. Wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 3-4 serie po 15-20 powtórzeń. Ćwiczenia ujędrniają i wyszczuplają uda i ramiona.

 

 

2.

Na jędrne pośladki

 

Stań prosto i rozstaw stopy na szerokość bioder. Ręce wyciągnij prosto przed siebie. Wykonaj przysiad, nie odrywając pięt od podłogi i nie wysuwając kolan przed palce stóp. Wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 3-4 serie po 15-20 powtórzeń. Ćwiczenia ujędrniają i wyszczuplają pośladki, uda, nogi i ramiona.

 

3.

Jędrne pośladki i uda / płaski brzuch

 

Rozłóż matę (do jogi) lub jeśli jej nie masz - duży ręcznik złożony na kilka warstw. Uklęknij i podeprzyj się na dłoniach. Wykonaj jednocześnie wyprost ręki (wyrzuć ją do przodu) i wyprost przeciwnej do niej nogi (do poziomu tułowia). Wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz z drugą ręką i nogą. Wykonaj 3-4 serie po 15-20 powtórzeń. Ćwiczenia ujędrniają i wyszczuplają uda, pośladki, ramiona oraz brzuch.

 

4.

Ładny biust i ramiona

 

Uklęknij ponownie, podeprzyj się dłońmi i wykonaj pompki - uginaj ręce do momentu, aż uzyskasz w łokciach kąt prosty. Wykonaj 3-4 serie po 15-20 powtórzeń. Ćwiczenia formują mięśnie klatki piersiowej i ramiona.

 

5.

Smukłe uda i jędrne pośladki

 

Połóż się na boku, nogi złączone, jedną rękę połóż pod głową, drugą - z przodu na wysokości biustu. Unieś zewnętrzną nogę do góry na ok. 50 cm., a potem ją opuść. Powtórz 15-20 razy, potem zmień bok i powtórz z drugą nogą. Wykonaj w 3 lub 4 seriach. Ćwiczenia wyszczuplają uda i pośladki.

 

 

6.

Szczupłe uda, pośladki i ramiona

 

Połóż się na brzuchu. Podnieś jednocześnie nogi (do tyłu) i unieś do przodu przednią część ciała. Ręce ugięte w łokciach odwiedź do tyłu. Powtórz 15-20 razy w 3 lub 4 seriach. Ćwiczenie formuje mięśnie ud, pośladków, grzbietu i ramion.

 

7.

Płaski brzuch

 

Połóż się na plecach. Ugnij nogi w kolanach, potem wyciągnij ręce prosto przed siebie i unieś tułów (nie odrywając stóp od podłoża). Powtórz 20-25 razy w 3-4 seriach. Brzuszki pozwolą Ci pozbyć się tłuszczyku z tułowia i wysmuklą talię.

 

8.

Płaski brzuch c.d.

 

Leżąc na plecach z ugiętymi nogami (stopy rozstaw na szerokość bioder), połóż dłonie - ugięte w ramionach - pod głową. Jedną rękę wyprostuj na bok, kładąc ją na podłodze, drugą - unieś nieco znad podłogi i wykonaj skręt tułowia ku drugiej ręce. Wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz z drugą ręką. Wykonaj 3-4 serie po 20-25 powtórzeń. Ćwiczenia ujędrniają i formują piękny brzuch.

 


 

Polecamy

Obecnie

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

listopad 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nowe diety

 O typie budowy ciała zwanym ...

Jesienią i zimą włosy tracą swój ...

Wybuchy złości, migrena, ...

Liczba zachorowań na nowotwory z ...

Właściwości lecznicze rosołu ...

Polecamy

Zdrowa żywność, czyli jagody goji, ...

Superfoods to produkty bogate w dobroczynne dla organizmu składniki odżywcze. To inaczej zdrowa ...

Niezawodny środek na przeziębienie

  Na przeziębienie, kaszel i gorączkę najskuteczniej zadziałają domowe specyfki z naturalnych ...

Domowy sposób na grypę i gorączkę

Pojawia się nagle i od razu kładzie do łóżka. Wysoka gorączka, bóle mięśniowe trudne do ...

Czy ziołowe przyprawy mogą szkodzić?

Tymianek, rozmaryn, bazylia, jałowiec – ziołowe przyprawy na dobre zagościły w naszych kuchniach. ...

Top